//WILL BE TRANSLATED SOON

Svatba v hotelu Vila Olga

Prožijte nejdůležitější den Vašeho život přesně podle svých představ. Profesionálně zorganizovaná svatba, kterou si můžete doladit podle svého pro Vás s radostí připraví tým hotelu Vila Olga.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Od obřadu přes svatební mejdan až po společnou snídani

Přijeďte se předem podívat a přesvědčit se, že vila Olga v Jevanech je tím pravým místem pro vyjádření vzájemné lásky. Na tento okamžik nebudete vzpomínat celý život pouze vy, ale i vaši blízcí, kteří tento okamžik prožijí s vámi.

Svatební obřad

Řekněte si své ano v areálu vily na krásné přírodní zahradě a prožijte romantický zážitek. V případě nepříznivého počasí se celá svatba může odehrát i v prostorách hotelu.

Svatební obřad

Svatební hostina

Je to Váš den! Ať se tedy odehraje tak, jak jste o tom snili. Sdělte nám své představy a my se o to postaráme. Řekněte, co je lepší, než mít svou svatební hostinu v přírodě při příjemné hudbě a do toho slyšet zpěv ptáčků. Tohle všechno Vám může nabídnout svatební stan v areálu hotelu. Svatební hostina o několika chodech spolu se skvělým rautem Vám dá ten pravý gurmánský zážitek.

Svatební hostina

svatba 9

svatba 8

Svatební noc v krásné secesní vile zakončená společnou snídaní

Svatba nemůže být úplná bez romantického závěru jen pro Vás dva. Překvapte svou vyvolenou romanticky připraveným pokojem v prezidentském apartmánu s výhledem do lesní zahrady a zakončete tuto významnou chvíli společnou snídaní.

Vila Olga - Jevany

Neváhejte nás kontaktovat a my uděláme vše pro to, aby byl tento nezapomenutelný den přesně tak, jak si ho představujete!

 

svatba 12

svatba 3