Kudy se k nám dostanete?

Autem:
Z Prahy/Brna:
Z dálnice D1 zvolte sjezd Modletice/Říčany (sjezd č. 10 z Prahy nebo č. 12 z Brna) a jeďte směrem do Říčan. Hned po příjezdu do Říčan přijedete na kruhový objezd na kterém použijete druhý výjezd a následně po 2 km přijedete na další kruhový objezd (u supermarketu Penny.) a použijete třetí výjezd na Kostelec nad Černými lesy. Na další křižovatce (po 500m) se dáte doprava opět směrem na Kostelec n. č. lesy. Dále pojedete 9 km rovně po hlavní silnici přes vesnice Tehovec, Mukařov a Louňovice až do obce Vyžlovka. Na Vyžlovce odbočíte z hlavní silnice doprava směrem na Jevany a pojedete 4 km rovně přes celou Vyžlovku a Jevany. Na konci Jevan, když uvidíte velký růžový barák, odbočíte doleva a po 100m po levé straně uvidíte velkou černou bránu k hotelu Vila Olga.

!! Upozornění při používání navigace: Když jedete po dálnici D1, navigace Vás může vést přes sjezd č.15 na Všechromy. Část této trasy není v zimě udržována, takže tuto trasu nedoporučujeme. Alternativou je sjezd č. 10 a 12 (Modletice/Říčany) viz odstavec výše.

Autobusem:
Ze zastávky metra Praha,Háje odjíždí autobus č. 382 směr Jevany/Sázava. Od zastávky se nachází hotel 5 minut pěšky. Pokračujte od autobusové zastávky po hlavní ulici ve směru jízdy. Hlavní ulice po chvíli zatáčí doprava. Těsně před začátkem lesa dorazíte na křižovatku odbočte doleva (Vedle křižovatky je velký růžový barák). Po 100m na levé straně uvidíte velkou černou bránu k hotelu Vila Olga.


Kontaktujte nás !

Vaše jméno(required)

Váš email (required)

Předmět

Vaše sdělení


Leave a Comment